Romans

Filter
  • Attribute
Recht uit het hart

Recht uit het hart

22,95

Wanneer Mark Wallace en Jonah Brooks, leden van de legendarische Hanger's Horsemen in Llano County, .....

Schijn door mij

Schijn door mij

21,99

Schijn door mij is een aangrijpende roman over psychische problemen en de impact ervan op anderen. V.....

Verdwijning bij loxby manor

Verdwijning bij loxby manor

21,99

'De verdwijning bij Loxby Manor' van Abigail is perfect voor de fans van Julie Klassen en Sarah Ladd.....

Wereld van verschil

Wereld van verschil

22,99

'Een wereld van verschil' van Carla Laureano is een psychologische feelgoodroman. Interieurdesigner .....

Langs een verre kust

Langs een verre kust

21,99

Langs een verre kust van Karen Kingsbury is een meeslepende roman over een crimineel netwerk, een un.....

Teken van trouw

Teken van trouw

22,99

Wanneer Jim te maken krijgt met verlies en problemen, zakt de grond steeds verder onder zijn voeten .....

Hoop is een kleine vogel

Hoop is een kleine vogel

21,99

'Hoop is een kleine vogel' van Susie Finkbeiner is een aangrijpende roman over wat het betekent om f.....

Dagdroom

Dagdroom

21,99

'Dagdroom' van Deborah Raney is het tweede deel van de serie 'De drie zussen' over de zusjes Chandle.....

Avondrood

Avondrood

21,99

Avondrood van Deborah Raney vertelt het verhaal van Britt, de jongste van drie zussen. De afgelopen .....

Stem van een vrouw

Stem van een vrouw

24,99

In 'De stem van een vrouw' van Francine Rivers wordt Kathryn Walsh met groot onrecht geconfronteerd......

Kijk omhoog

Kijk omhoog

22,50

'Kijk omhoog' van Courtney Walsh begint met een telefoontje. Juist als interieurdesigner en workahol.....

Bruidswinkel

Bruidswinkel

12,50

'De bruidswinkel' van Rachel Hauck is een romantische feelgoodroman over twee heel verschillende vro.....

Niets ontgaat ons

Niets ontgaat ons

22,99

Niets ontgaat ons van Janke Reitsma is een overrompelend gezinsdrama dat zich afspeelt aan de wadden.....

Zij aan zij

Zij aan zij

16,99

Mia is een jonge Amerikaanse christelijke moeder die met haar gezin naar het islamitische land Soeda.....

Liefde werd mijn wapen

Liefde werd mijn wapen

8,99

Soheila Fors werd geboren in Iran tijdens het sjah-tijdperk. Haar leven is een vertelling van een on.....

De 21

De 21

7,95

Wie waren de mannen in oranje? In een gruwelijke propagandavideo liet IS zien hoe 21 mannen, gekleed.....

Deur naar de vrijheid

Deur naar de vrijheid

20,00

In het stoffige Soedan heeft Mia, die haar kinderen opvoedt in een islamitische omgeving, geleerd om.....

The Chosen roman 1

The Chosen roman 1

24,99

Jezus - niemand heeft de wereld zo in beweging gezet als Hij. Waar Hij verschijnt, wordt alles ander.....

Buiten sneeuwt het

Buiten sneeuwt het

18,99

'Buiten sneeuwt het' met bijdrages van o.a. Marlies Medema, Els Florijn en Frans Willem Verbaas is e.....

Bagageman

Bagageman

7,95

Een heethoofdige zakenman die naar de stad komt voor een beslissende vergadering om zijn baan te red.....

Grot

Grot

14,95

Een middag ronddwalen in een verlaten grot verandert in een nachtmerrie wanneer Ben en Sarah een ver.....

Bevrijdend licht

Bevrijdend licht

17,50

1853. Caroline Fletcher groeit op in Richmond, in het zuiden van de Verenigde Staten. Ze is jong, bl.....

Pakket de zusjes bradford

Pakket de zusjes bradford

29,95

Inhoud pakket: - Hart op het spel (midprice) - Ondersteboven van jou (midprice) - Zoete verovering .....

Deur die altijd openstaat

Deur die altijd openstaat

21,99

'Een deur die altijd openstaat' van Melissa Tagg is een hartverwarmende roman over een onverwachte v.....